Kategorie
Temat
autor: festereknh, utworzono: 2017-02-09 20:18:00, wyświetleń: 4969

Małopolska - informacje, gry otwarte, scenariusze, poligony.

Siema.
Małopolska jako region kiedyś była silną komórką w paintballowej rodzinie, niestety czas zrobił swoje i delikatnie mówiąc wieje nudą w okolicy. Czas to zmienić. W czasach mediów społecznościowych nic innego nam nie pozostaje jak się poznać i trzymać razem. Zachęcam do odwiedzenia profilu Paintball Małopolska i obserwowania czy aktualnie jest organizowana gra otwarta w okolicy bądź scenariusz.
Właścicieli poligonów zachęcam do kontaktu PRZEZ FACEBOOKa. Organizujemy w Małopolsce na różnych poligonach serię gier Małopolskie Malowanie (byliśmy już w Prusach, Jaksicach, Dąbrowie Tarnowskiej i oczywiście w Krakowie na kultowej już Kolnej). Przez chwilę można było o nas usłyszeć w RMF Maxxx. Cały czas stawiamy na rozwój i liczymy, że Wy właściciele poligonów wyjdziecie z komercyjnej klatki i pomożecie w rozwoju paintballu w okolicy ;)

Małopolskie Malowanie promuje tanie granie dla każdego nowego i "starego" gracza. :) Lubimy dobrą zabawę, jeszcze lepsze jedzenie i picie oraz oczywiście paintball! :)

Zapraszam do kontaktu wszystkich ciekawskich. Link niżej. :)

https://www.facebook.com/pbmalopolska/
Odpowiedzi dodaj odpowiedź
...nie dodano jeszcze żadnej odpowiedzi...

dodaj odpowiedź

Pytania? Napisz do nas!