Kategorie
Temat
autor: Gilley, utworzono: 2015-08-04 18:57:00, wyświetleń: 74218

Sly profi na grilla?

Hello, mam maskę sly profit, kupiłem używkę, coś tam z nią grałem na komercji z znajomymi (nie miałem jak oglądnąć innych masek bo wszyscy byli w rentalach) i wszystko było by super gdyby nie to że dolna część googli odstaje mi od twarzy delikatnie i jakby uciska płatki nosa co oddychania nie utrudnia, ale jest meeega irytujące.

Nie wiem czy nie potrafię jej dopasować czy po prostu jest nie do mojej twarzy? (kupiłem używkę, i na początku nie zwróciłem na to uwagi, a teraz po paru grach zaczyna mnie męczyć sprawa).

Zastanawiam się nad tym czy nie wymienić jej na grilla bo jest w spoko cenie, można kupić fajne HDR szybki i generalnie wygląda super.
Pole widzenia podobno wcale nie jest mniejsze niż masce sly a to jedna z rzeczy o które się martwiłem.

Teraz tylko pytanie, jak dużo większy jest profil grilla od sly profita? czy głowa nie robi się raz większa w niej? :)

Jeśli nikt jakoś mi nie pomoże to pozostanie wygospodarować jakoś czas na wypad do sklepu (co jet u mnie dość ciężkie) i przymiarkę, albo liczyć że na facro w niedziele ktoś będzie miał różne maseczki i chętnie da przymierzyć jeśli ostatecznie się wybiorę :)

pozdrawiam.
Odpowiedzi dodaj odpowiedź
...nie dodano jeszcze żadnej odpowiedzi...

dodaj odpowiedź

Pytania? Napisz do nas!